Фарос > Новини > Победители в Национален конкурс 2016!
Фарос стипендии, английски език

Победители в Национален конкурс 2016!

15 Apr

Фарос поздравява всички участници в конкурса! Честито на победителите!!!

Пълна стипендия за целогодишно обучение по английски език печелят:

Ади  Конева 108 СОУ "Никола Беловеждов", София 
Адриана Панайотова ОУ „Алеко Константинов“, Пловдив
Албена Иванова ОУ "Св.княз Борис I", Бургас 
Алек Елачин НСОУ "София", София 
Алекс Коцева 35 СОУ "Добри Войников", София 
Александра Каракачанова 121 СОУ "Георги Измирлиев“, София 
Александра Димитрова НУИ "Проф. Веселин Стоянов", Русе 
Александра Вълова ОУ "П. Р. Славейков", Бургас 
Александра Йорданова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ", Русе 
Александър Владимиров  119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Александър Говедаров 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Александър Хосин 129 ОУ "Антим I”, София
Александър Кованов 14 СОУ "Проф. д-р Асен Златаров", София 
Александър Димитров 33 ОУ "Санкт Петербург", София
Александър Лалев 54 СОУ "Свети Иван Рилски", София
Александър Антов НСОУ "София", София 
Александър Ангелов ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Александър Ладоня СОУ "Димитър Матевски", Пловдив 
Александър Събев СОУ "Св. Паисий Хилендарски", Пловдив
Александър Кръстев СОУ “Гео Милев”, Варна 
Алексей Рогачев ОУ "Братя Миладинови", Бургас 
Алис Енчева СОУ "Васил Левски", Русе
Анастасия Генова ОУ „Княз Александър І“, Пловдив 
Ангелика Хамди ОУ "Васил Друмев", Варна 
Ангелина Сапаревски НМУ "Любомир Пипков”, София
Анджела Димитрова ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Анджелина Росенова СОУ "Йоан Екзарх", Шумен 
Андрея Терезов 4 ОУ "Кирил Христов", Стара Загора 
Андрея Адреянова ОУ "Патриарх Евтимий", Варна 
Анелия Филипова 96 СОУ „Лев Николаевич Толстой“, София
Антон Муладжиков ОУ "Св.княз Борис I", Бургас 
Антон Тодоров ОУ „Княз Александър I“, Пловдив 
Антон Турински СОУ „Патриарх Евтимий“, Пловдив 
Антонина Йончева 129 ОУ "Антим I”, София
Антония Ганева НСОУ "София", София 
Антония Петрова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ", Русе 
Атанас Добрев ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Белослава Венева 129 ОУ "Антим I”, София
Боби  Димитров 4 ОУ "Проф. Джон Атанасов", София
Боила-Ваниа Костов 42 ОУ "Хаджи Димитър", София
Борис Сотиров 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Борис Минчев ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Борис Пенджуров ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Борислав Георгиев 129 ОУ "Антим I”, София
Борислав Маркишки ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Боряна Димитрова ОУ "Любен Каравелов", Русе
Боряна Танева СОУ "Димитър Матевски", Пловдив 
Боян Василев ОУ "Любен Каравелов", Русе
Валентин Генов 120 ОУ "Георги Сава Раковски", София
Валентин Джаков 21 СОУ  „Христо Ботев“, София
Валентин Иванов ОУ "Петър Берон", Шумен 
Валентин Станев СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ", Русе 
Валентина Миткова 139 ОУ "Захарий Круша", София
Валерия Младенова 129 ОУ "Антим I”, София
Валерия Машева 3 ОУ "Димитър Благоев", Шумен
Васил Цветанов ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Велизара Николова 7 СОУ "Найден Геров", Варна
Велин Тосков ОУ „Княз Александър І“, Пловдив 
Венета Михова ОУ „Княз Александър І“, Пловдив 
Вероника Цонева 139 ОУ "Захарий Круша", София
Виктор Стоянов 129 ОУ "Антим I”, София
Виктор Велков 45 ОУ "Константин Величков", София
Виктор  Ганчев ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Виктор  Дончев СОУ "Гео Милев", Варна 
Виктория Ангелова 108 СОУ "Никола Беловеждов", София 
Виктория Георгиева 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Виктория Николова 120 ОУ "Георги Сава Раковски", София
Виктория Барякова 45 ОУ "Константин Величков", София
Виктория Богданова ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Виктория Петрова ОУ "Отец Паисий", Русе 
Виктория Иванова СОУ "Димитър Матевски", Пловдив 
Владислав Караиванов ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Вяра Рашкова 11 ОУ "Св. Пимен Зографски“, София
Вяра Василева 143 ОУ  “Георги Бенковски”, София
Габриел Малинов ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Габриела Георгиева ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Габриела Шанкулова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ", Русе 
Георги Налбантов ОУ "Алеко Константинов“, Пловдив
Георги Узунов ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Георги Цонев ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Георги Манолов СОУ "Гео Милев", Варна 
Георги Сотиров СОУ "Свети Седмочисленици", Пловдив 
Георги  Гайдарски 129 ОУ "Антим I”, София
Далия Диб 139 ОУ "Захарий Круша", София
Дамяна Торманова 139 ОУ "Захарий Круша", София
Даная Христова 61 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий“, София
Даниел Драганджиков 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Даниел Чавдаров 61 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий“, София
Даниел Бояджиев 7 СОУ "Найден Геров", Варна
Данислава Иванова 74  СОУ "Гоце Делчев", София
Дарина Досева 129 ОУ "Антим I”, София
Денислава Георгиева ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Деница Александрова ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Дея Соколова 140 СОУ "Иван Богоров“, София
Диляна Иванова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ",  Русе
Димитър Трушев 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Димитър Иванов 14  СОУ "Проф. д-р Асен Златаров", София 
Димо Чешмеджиев 14  СОУ "Проф. д-р Асен Златаров", София 
Дона Димова ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Доно Генов 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Ева Обретенова 11 ОУ "Св. Пимен Зографски“, София
Екатерина Иванова 23 СОУ "Фредерик Жолио-Кюри“, София  
Елена Кирова 139 ОУ "Захарий Круша", София
Елена Иванова ОУ "Иван Вазов", Русе
Елеонора Обретенова 56 СОУ "Проф. Константин Иречек", София
Елица Михова 129 ОУ "Антим I”, София
Ема Петрова 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Ема Янева 145 СОУ "Симеон Радев", София
Ема Калоянова ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Ема  Стоянова 133 СОУ "А. С. Пушкин", София 
Емил Кирчев 145 СОУ "Симеон Радев", София
Емил Тричков 45 ОУ "Константин Величков", София
Жан Мурад ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Жана Петрова НУ "Илия Р. Блъсков", Шумен 
Ивайла Хубекова ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Иван Каменов 139 ОУ "Захарий Круша", София
Иван Михов ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Иван Райков СОУ "Васил Левски", Русе
Иван Иванов СОУ "Св. Патриарх Евтимий", Пловдив  
Ивана Манушкина НСОУ "София", София 
Ивана Фенерска ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Ивелин Матеев ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Илианна Тананска ОУ "Христо Ботев", с. Дълго поле
Йоан Янев 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Йоан Анастасов 145 СОУ "Симеон Радев", София
Йоана Енева НУ “Христо Ботев“, Пловдив 
Йоана Неделчева СОУ "Св. Патриарх Евтимий", Пловдив  
Йордан Арнаудов ОУ "П. Р. Славейков", Бургас 
Ирена Шевкенова 54 СОУ "Свети Иван Рилски", София
Калин Огнянов 145 СОУ "Симеон Радев", София
Калина Иванова 102 ОУ "Панайот Волов”, София
Калина Пенова 139 ОУ "Захарий Круша", София
Калина Златева СОУ "Васил Левски", Русе
Калина  Кърджилова СОУ "Гео Милев", Варна 
Калоян  Хесън 129 ОУ "Антим I”, София
Камен Петков 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Карин Дечина СОУ "Св. Патриарх Евтимий", Пловдив  
Катрин Петрова 102 ОУ "Панайот Волов”, София
Киара Семова НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас
Кирил Антонов 179 ОУ"Васил Левски", с. Доброславци
Кирил Стаматов ОУ “Васил Левски“, Пловдив 
Константин Крумов 145 СОУ "Симеон Радев", София
Константин Шопов ОУ "Иван Вазов", Русе
Красен Стефанов 7 СОУ "Найден Геров", Варна
Краснемир Димитров СОУ "Христо Ботев", Русе 
Кристиана Каекова ОУ "Виктория и Крикор Тютюнджян", Пловдив 
Кристина Стоянова 145 СОУ "Симеон Радев", София
Кристина Гарова СОУ "Христо Г. Данов", Пловдив 
Кристиян Димитров СОУ "Васил Левски", Русе
Кристиян  Султов 61 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий“, София
Лора Иванова ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Лъчезар Митев 143 ОУ  “Георги Бенковски”, София
Лъчезар Димитров 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Максим Монов 145 СОУ "Симеон Радев", София
Мариета Борисова 144 СОУ "Народни будители", София
Мария Стоянова 145 СОУ "Симеон Радев", София
Мария Иванова ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Марк Димитров 137 СОУ „Ангел Кънчев“, София
Мартин Балтов 7 СОУ "Найден Геров", Варна
Мартин Няголов ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Мартин Белчев ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Мартин Комитов ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Мартин Гупски ОУ „Княз Александър I“, Пловдив 
Мартин  Станимирова ОУ "Захари Стоянов", Варна
Мая Гиева 108 СОУ "Никола Беловеждов", София 
Мая Стоянова 23 СОУ "Фредерик Жолио-Кюри“, София  
Мая Пенева ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Мирела Абаджиева 129 ОУ "Антим I”, София
Мирея Гаднева ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Мирослава Атанасова НСОУ "София", София 
Михаела Ангелова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ", Русе 
Михаела  Живкова 21 СОУ "Христо Ботев", София 
Михаил Живков 129 ОУ "Антим I”, София
Михаил Димитров СОУ "Гео Милев", Варна 
Михаил  Динев 108 СОУ "Никола Беловеждов", София 
Наталия Стоилова 131 СОУ "Климент А. Тимирязев", София
Наталия Дечева СОУ "Васил Левски", Русе
Ная Димитрова СОУ "Йоан  Екзарх", Шумен 
Никол Гоцева 121 СОУ "Георги Измирлиев“, София 
Никол Динчийска 145 СОУ "Симеон Радев", София
Никол Боева ОУ "Алеко Константинов", Пловдив 
Никол Петкова СОУ "Васил Левски", Русе
Никол Бойкова СОУ "Димитър Матевски", Пловдив 
Никол Жечева СОУ "Свети Седмочисленици", Пловдив 
Никола Нинов 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Никола Георгиев 129 ОУ "Антим I”, София
Никола Несторов СОУ "Гео Милев", Варна 
Никола  Йорданов СОУ "Христо Ботев", Русе 
Николай Михайлов СОУ "Гео Милев", Варна 
Николай  Йорданов 143 ОУ  “Георги Бенковски”, София
Николета Петрова ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Ния Танчева ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Ния  Цветанска 23 СОУ "Фредерик Жолио-Кюри“, София  
Ния Мария Дончева 11 ОУ "Душо Хаджидеков”, Пловдив 
Нона Кутева НМУ „Любомир Пипков”, София
Огняна Димирова 45 ОУ "Константин Величков", София
Октавиан Вацов 145 СОУ "Симеон Радев", София
Петко  Видев НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас
Петър Каридов ОУ „Княз Александър І“, Пловдив 
Петя Стоичкова 40 СОУ "Луи Пастьор", София
Пламен Стойков 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Пламен Райнова ОУ „Княз Александър I“, Пловдив 
Полина  Тодорова СОУ "Васил Левски", Русе
Пресиян  Савов ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Преслав Вълев ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Ради Захариева 121 СОУ "Георги Измирлиев“, София 
Радина Стефанова СОУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ", Русе 
Радослав Лелчев 45 ОУ "Константин Величков", София
Ралица Кръстева 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Ралица Маринова СОУ "Христо Ботев", Русе 
Рая Петкова 79 СОУ "Индира Ганди", София
Росен Стефанов ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Румяна Момчиловска 11 ОУ "Душо Хаджидеков", Пловдив   
Руси Стоичков НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас
Светлин Запрянов 11 ОУ "Душо Хаджидеков", Пловдив   
Светлин Бонев 90 СОУ "Ген. Хосе де Сан Мартин", София
Светлозар Матев НУ "Княз Борис І", Шумен  
Светослав Илиев 120 ОУ "Георги Сава Раковски", София
Свилен Дойнов ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Силвана Долмова 129 ОУ "Антим I”, София
Симеон Кондаков 108 СОУ "Никола Беловеждов", София 
Симеон Евтимов 120 ОУ "Георги Сава Раковски", София
Смуил Шамуни 120 ОУ "Георги Сава Раковски", София
София Божилова 92 ОУ "Димитър Талев", София
София Иванова СОУ "Васил Левски", Русе
София  Домузчиева 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Станислав Иванов НСОУ "София", София 
Стела Янева ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Стефан Йорданов 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Стефан Кленовски 143 ОУ  “Георги Бенковски”, София
Стефан Христов ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Стефан Иванов ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Стефани Панчева 14 СОУ "Проф. д-р Асен Златаров", София 
Стилиян Йорданов 129 ОУ "Антим I”, София
Таня Асенва 11 ОУ "Душо Хаджидеков”, Пловдив 
Теодора Кръстева 92 ОУ "Димитър Талев", София
Тея Чобанова СОУ "Васил Левски", Русе
Тодор Кендеров 11 ОУ "Св. Пимен Зографски“, София  
Тодор Железов 7 СОУ "Найден Геров", Варна
Тодор Тодоров ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Христиана Василева 14 СОУ "Проф. д-р Асен Златаров", София 
Христина Хаджииванова СОУ "Йоан Екзарх", Шумен 
Христо Гагов 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Цвети Плочева ОУ "Алеко Константинов", Пловдив 
Цветина Петрова 108 СОУ "Никола Беловеждов", София 
Цветина Рашкова СОУ “Гео Милев”, Варна 
Цветомир Марков СОУ "Сава Доброплодни", Шумен 
Явор  Минковски 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Яница  Янева ОУ "Васил Априлов“, Варна 
     

Моля, обърнете внимание на сроковете за записване в края на списъка!

Безплатен комплект учебници печелят:

Адриан Чанчев 145 ОУ "Симеон Радев", София
Адриана Кика 11 ОУ "Душо Хаджидеков”, Пловдив 
Адриана Иванова 145 ОУ "Симеон Радев", София
Адриана Пуева ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Адриана  Борисова 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Адриян Шарков НМУ "Любомир Пипков", София
Алекс Георгиев 144 СОУ "Народни будители", София
Алекс Белчев 61 ОУ "Св.Св.Кирил и Mетоди", София
Александр Алешин ОУ "Васил Друмев", Варна
Александра Андонова 11 ОУ "Душо Хаджидеков”, Пловдив 
Александра Миткова СОУ "Св. Патриарх Евтимий", Пловдив 
Александра Саева 120 ОУ "Георги Сава Раковски", София
Александра Рачева 23 СОУ "Фредерик Жолио-Кюри“, София  
Александра Лечева 3 ОУ "Димитър Благоев", Шумен 
Александра Янева 3 ОУ "Димитър Благоев", Шумен 
Александра Рочкова 35 СОУ “Добри Войников”, София
Александра Аврамова 61 ОУ "Св.Св.Кирил и Mетоди", София
Александра Янкова 92 ОУ "Димитър Талев", София
Александра Попова ОУ "Иван Вазов", Русе 
Александра Иванова СОУ "Христо Ботев", Русе 
Александър Каменов ОУ "Костантин Кирил Философ", Пловдив 
Александър Шопов СОУ "Св. Патриарх Евтимий", Пловдив 
Александър Малчев 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Александър Малиновски 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Александър Ангелов 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Александър Потурлян 133 СОУ "А.С. Пушкин", София
Александър Кисимов 139 ОУ "Захарий Круша", София
Александър Гълъбов 145 ОУ "Симеон Радев", София
Александър Кръстанов 145 ОУ "Симеон Радев", София
Александър Александров 35 СОУ “Добри Войников”, София
Александър Николов 35 СОУ “Добри Войников”, София
Александър Ранков 35 СОУ “Добри Войников”, София
Александър Василев 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Александър Бонев 61 ОУ "Св.Св.Кирил и Mетоди", София
Александър Плежков НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Александър Мавров НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Александър Стефанов НСОУ "София", София 
Александър Жеков ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Александър  Янков 23 СОУ "Фредерик Жолио-Кюри“, София  
Алексия Стоянова ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Алексъндър Спасов 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Алина Милева 11 ОУ "Душо Хаджидеков”, Пловдив 
Алис Шакирова 121 СОУ "Георги Измирлиев“, София
Ана Шопова 145 ОУ "Симеон Радев", София
Ана Нечитайлова 45 ОУ "Константин Величков", София
Ана Папаринова НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Ана Делинешева ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Ана Георгиева ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Ана Димитрова СОУ "Св. Св. Кирил и Методий", Бургас 
Ана-Мария Каварджикова ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Анастас Кръстев 11 ОУ "Душо Хаджидеков”, Пловдив 
Анастасия Гаджиева 21 СОУ "Христо Ботев", София 
Анастасия Николчева 35 СОУ “Добри Войников”, София
Ангел Ушев ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Ангелина Рангелова 144 СОУ "Народни будители", София
Анджела Заимова 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Анджела Стефанова 42 ОУ "Хаджи Димитър", София
Анджелина Славчева 145 ОУ "Симеон Радев", София
Андре Халил 144 СОУ "Народни будители", София
Андреа Юрукова 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Андреа Димитрова 139 ОУ "Захарий Круша", София
Андреа Митова 144 СОУ "Народни будители", София
Андреа Велинова 145 ОУ "Симеон Радев", София
Андрей Руденко ОУ "Васил Априлов“, Варна 
Андрея Воденичарова ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Анелия Михайлова  ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Анжела Бонева 139 ОУ "Захарий Круша", София
Ани Крумова 139 ОУ "Захарий Круша", София
Ани Панова 145 ОУ "Симеон Радев", София
Ани Петрова ОУ "Петър Берон", София 
Аника Илиева НСОУ "София", София 
Анна Генадиева 139 ОУ "Захарий Круша", София
Анна Георгиева 145 ОУ "Симеон Радев", София
Анна Радченкова 56 СОУ "Проф. Константин Иречек", София
Анна Димитрова 90 СОУ "Ген. Хосе де Сан Мартин", София
Анна  Георгиева 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Анна-Катерина Станимирова 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Антоан Аргиров 45 ОУ "Константин Величков", София
Антон Дамянов 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Антон Писков 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Антон Петков 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Антон  Георгиев НМУ "Любомир Пипков", София
Антонела Чанина 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Антония Семкова ОУ „Княз Александър І“, Пловдив 
Арзу Реджеб СОУ "Васил Левски", Шумен 
Аслан Юсеинов ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Атанас Ангелов НУ “Христо Ботев“, Пловдив 
Атанас Петков СОУ "Йоан  Екзарх", Шумен 
Афина-Никол Христова ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Ахика Шопова 144 СОУ "Народни будители", София
Белослава Петкова 32 СОУ "Свети Климент Охридски", София 
Берк Иванов ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Бетина Петрова 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Биляна Младенова 144 СОУ "Народни будители", София
Биляна Великова ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Благовест Бочев ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Благовеста Милушева 108 СОУ "Никола Беловеждов", София
Божана Ташкова ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Божана  Тодорова 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Божидар Кръстев 144 СОУ "Народни будители", София
Божидар Стоянов 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Божидар Божков 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Божидар Найденов 92 ОУ "Димитър Талев", София
Божидара Надежда 144 СОУ "Народни будители", София
Борис Андреев 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Борис Георгиев 11 ОУ "Св. Пимен Зографски", София
Борис Велчев 120 ОУ "Георги Сава Раковски", София
Борис Андреев 21 СОУ "Христо Ботев", София 
Борис Вълчанов 21 СОУ "Христо Ботев", София 
Борис Георгиев 35 СОУ “Добри Войников”, София
Борис Ценев 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Борис Атамасов НСОУ "София", София 
Борис Кирилов НСОУ "София", София 
Борис Калоферов ОУ "Климент Охридски", Пловдив 
Борис Панайотов ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Борис Инчев ОУ "Райна Княгиня", Пловдив 
Борис Киров СОУ "Димитър Матевски", Пловдив 
Борис Александров ОУ "Иван Вазов", Русе 
Борислав Ботев 23 СОУ "Фредерик Жолио-Кюри“, София  
Борислав Русев НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Борислав Георгиев НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Борислава Димитрова 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Боряна Петрова ОУ "Иван Вазов", Русе 
Боян Миладинов 14 СОУ "Проф. д-р Асен Златаров", София 
Боян Йорданов 21 СОУ "Христо Ботев", София 
Боян Влахов ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Боян Владимиров 6 ОУ "Граф Н.П. Игнатиев", София
Боян  Куцаров ОУ "Васил Априлов", Варна 
Боян  Хараламбиев ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Бояна Томова 139 ОУ "Захарий Круша", София
Бояна Комсийска 145 ОУ "Симеон Радев", София
Бояна Тонева ОУ "Цар Симеон", Варна 
Валентин Томов 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Валентин Вълчев СОУ "Свети Седмочисленици", Пловдив 
Валентин  Панов 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Валентина Сербезова 11 ОУ "Николай Лилиев“, Стара Загора 
Валери Стоянов 139 ОУ "Захарий Круша", София
Валери Иванов ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Валерия Вълчева ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Ванеса Пешкина ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Ванеса Цветкова СОУ "Гео Милев", Варна 
Васил Ангелушев 145 ОУ "Симеон Радев", София
Васил Георгиев 92 ОУ "Димитър Талев", София
Васил Клешков НСОУ "София", София 
Василена Цветанова 108 СОУ "Никола Беловеждов", София
Василена Божкова 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Василена Северинова 140 СОУ "Иван Богоров“, София
Велиана Василева ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Велина Велева 145 ОУ "Симеон Радев", София
Велислав Панайотов 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Велислав Станев ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Вера Колева ОУ "Васил Априлов", Бургас
Вероника Алтунян 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Вероника Радкова 139 ОУ "Захарий Круша", София
Весела Илиева НМУ "Любомир Пипков", София
Весела Николова НУ "Княз Борис І", Шумен 
Веселин Маринов 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Веселин Маркович СОУ "Гео Милев", Варна 
Вики Йорданова ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Виктор Тодоров 108 СОУ "Никола Беловеждов", София
Виктор Василев 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Виктор Христов 139 ОУ "Захарий Круша", София
Виктор Коев 14 СОУ "Проф. д-р Асен Златаров", София 
Виктор Цанков 145 ОУ "Симеон Радев", София
Виктор Петров 145 ОУ "Симеон Радев", София
Виктор Костов 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Виктор Георгиев 79 СОУ "Индира Ганди", София
Виктор Патъров НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Виктор Аловски НСОУ "София", София 
Виктор Стоянов ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Виктор Балчев ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Виктор Борисов ОУ "Иван Вазов", Русе 
Виктор Георгиев СОУ „Патриарх Евтимий“, Пловдив 
Виктор Червенков ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Виктор Иванов ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Виктор  Добрев 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Виктория Гетова 108 СОУ "Никола Беловеждов", София
Виктория Дукова 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Виктория Митева 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Виктория Окалийска 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Виктория Андреева 121 СОУ "Георги Измирлиев“, София
Виктория Любомирова 14 СОУ "Проф. д-р Асен Златаров", София 
Виктория Стоянова 144 СОУ "Народни будители", София
Виктория Борова 145 ОУ "Симеон Радев", София
Виктория Цвейн 35 СОУ “Добри Войников”, София
Виктория Генчева 61 ОУ "Св.Св.Кирил и Mетоди", София
Виктория Георгиева 61 ОУ "Св.Св.Кирил и Mетоди", София
Виктория Милтиядова ОУ "Васил Априлов", Бургас
Виктория Атанасова ОУ "Виктория и Крикор Тютюнджян", Пловдив 
Виктория Иванова СОУ "Свети Седмочисленици", Пловдив 
Виктория Стоянова СОУ „Патриарх Евтимий“, Пловдив 
Виктория Христова СОУ "Васил Левски", Шумен 
Виктория Радева СОУ "Гео Милев", Варна 
Вили Маринчев ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Владимир Павлов СОУ "Йоан  Екзарх", Шумен 
Владислав Митев ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Владислав Димитров СОУ "Васил Левски", Русе
Вяра Деспотова 145 ОУ "Симеон Радев", София
Габриела Борисова 108 СОУ "Никола Беловеждов", София
Габриела Иванова 35 СОУ “Добри Войников”, София
Габриела Шивачева 45 ОУ "Константин Величков", София
Габриела Жечева 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Габриела Николова ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Габриела Ганчева ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Габриела Кънева ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Габриела Илиева ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Гари Ованезов ОУ "Васил Априлов", Варна 
Георги Савов 120 ОУ "Георги Сава Раковски", София
Георги Владимиров 139 ОУ "Захарий Круша", София
Георги Колев 145 ОУ "Симеон Радев", София
Георги Милев 145 ОУ "Симеон Радев", София
Георги Апостолов 145 ОУ "Симеон Радев", София
Георги Николов 35 СОУ “Добри Войников”, София
Георги Дяков 4 ОУ"Кирил Христов", Стара Загора
Георги Маноловски ОУ "Васил Друмев", Варна 
Георги Парушев ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Георги Колев ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Георги Кръчмаров ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Георги Калудов СОУ "Гео Милев", Варна 
Георги  Манев 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Георги  Христов 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Георги  Йосифов 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Георги  Колевски 143 ОУ  “Георги Бенковски”, София
Георгия Тонева 61 ОУ "Св.Св.Кирил и Mетоди", София
Гергана Желева 120 ОУ "Георги Сава Раковски", София
Гергана Вълчанова 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Гергана Кунчева 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Гери Стайкова 129 ОУ "Антим I”, София
Давид Такучев 140 СОУ "Иван Богоров“, София
Далия Йорданова СОУ "Гео Милев", Варна 
Дамян Димитров  СОУ "Гео Милев", Варна 
Данаил Славчев 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Данаил Куков 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Данаил Драганов 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Даная Манолова 129 ОУ "Антим I”, София
Даная Кирова 32 СОУ "Свети Климент Охридски", София 
Даная Петрова 9 ОУ "Панайот Волов", Шумен
Даная Стоилова ОУ "Иван Вазов", Русе 
Даниел Славов 11 ОУ "Св. Пимен Зографски", София
Даниел Стефанов 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Даниел Данев 129 ОУ "Антим I”, София
Даниел Мануилов 129 ОУ "Антим I”, София
Даниел Стоянов 139 ОУ "Захарий Круша", София
Даниел Табаков 35 СОУ “Добри Войников”, София
Даниел Филипов 54 СОУ "Свети Иван Рилски", София
Даниел Русев 92 ОУ "Димитър Талев", София
Даниел Анакиевски ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Даниел Симеонов ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Даниел Димитров НУ “Христо Ботев“, Пловдив 
Даниел Йорданов СОУ "Гео Милев", Варна 
Даниел Койнов СОУ "Йоан  Екзарх", Шумен 
Даниела  Ненова 129 ОУ "Антим I”, София
Даниела  Гюлева 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Даниела  Георгиева ОУ "Цар Симеон", Варна
Даника Кътовска 92 ОУ "Димитър Талев", София
Даника Петрова ОУ "Васил Априлов", Варна 
Дара Попова 139 ОУ "Захарий Круша", София
Дара Асенова НСОУ "София", София 
Дара Георгиева ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Дарина Николова 102 ОУ "Панайот Волов”, София
Дарина Лопарска 145 ОУ "Симеон Радев", София
Дарина Данкова 61 ОУ "Св.Св.Кирил и Mетоди", София
Дарина Митрева НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Дарина Николова СОУ "Васил Левски", Русе
Дария Йовчева 144 СОУ "Народни будители", София
Дария Арсова 144 СОУ "Народни будители", София
Дария Найденова 21 СОУ "Христо Ботев", София 
Даяна Борисова 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Дебoра Георгиева ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Делян Воденичаров 139 ОУ "Захарий Круша", София
Деметра Миркова 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Дениз Амиш ОУ "Васил Априлов", Варна 
Денис Аширков 54 СОУ "Свети Иван Рилски", София
Денис Колев НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Денислав Христов НСОУ "София", София 
Деница Колева 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Деница Ангелова 145 ОУ "Симеон Радев", София
Деница Петрова 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Деница Дойчева НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Деница Узунова ОУ "Васил Априлов“, Варна 
Деница Янакиева ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Десислава Захариева 129 ОУ "Антим I”, София
Десислава Добромирова 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Десислава Златева ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Деян Димитров ОУ "Петър Берон", Шумен 
Джулиана Тодорова 11 ОУ "Св. Пимен Зографски", София
Диана Начева 11 ОУ "Душо Хаджидеков”, Пловдив 
Димана Чакърова 120 ОУ "Георги Сава Раковски", София
Димитър Йотов 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Димитър Динев 139 ОУ "Захарий Круша", София
Димитър Мишинов ОУ "Васил Априлов", Бургас
Димитър Базлянков СОУ “Свети Константин-Кирил Философ”, Пловдив
Димитър Дараданов ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Димитър Василев СОУ "Васил Левски", Русе
Димитър  Попов ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Димо Етанов 11 ОУ "Св. Пимен Зографски", София
Димо Калустян ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Диян Липчев ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Дойчин Димов ОУ "Васил Априлов", Варна 
Дара Куайдер 45 ОУ "Константин Величков", София
Ева Стайкова 21 СОУ "Христо Ботев", София 
Ева Караманова 21 СОУ "Христо Ботев", София 
Ева Петкова ОУ "Алеко Константинов“, Пловдив
Евгения Атанасова СОУ „Патриарх Евтимий“, Пловдив 
Евстати Цончев 120 ОУ "Георги Сава Раковски", София
Елена Захариева 129 ОУ "Антим I”, София
Елена Иванова 35 СОУ “Добри Войников”, София
Елеонора Иванова 61 ОУ "Св.Св.Кирил и Mетоди", София
Елиза Михайлова 145 ОУ "Симеон Радев", София
Елизабет Николова ОУ "Иван Вазов", Русе 
Елизабет Русалова 11 ОУ "Душо Хаджидеков”, Пловдив 
Елина Добринова 23 СОУ "Фредерик Жолио-Кюри“, София  
Елина Карастоянова НМУ "Любомир Пипков", София
Елина Ангелова ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Елина Костадинова ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Елис Еминова ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Елисавета Таралежкова 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Елица Балова 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Елица Милошева 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Елица Колчева 145 ОУ "Симеон Радев", София
Елица Петрова 35 СОУ “Добри Войников”, София
Елица Петкова НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Елица Карайодова СОУ „Патриарх Евтимий“, Пловдив 
Елица Веселинова СОУ "Сава Доброплодни", Шумен
Ема Жечкова 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Ема Ивелинова 54 СОУ "Свети Иван Рилски", София
Ема Тодорова ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Емануела Найденова ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Емил Атанасов 4 ОУ"Кирил Христов", Стара Загора
Емил Ангелов НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Емил  Лазаров ОУ "Цар Симеон", Варна
Емили Богоева 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Емилия Вълчева 14 СОУ "Проф. д-р Асен Златаров", София 
Емилия Божкова 11 ОУ "Душо Хаджидеков”, Пловдив 
Жана Белева 56 СОУ "Проф. Константин Иречек", София
Жасмин Иванов ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Жасмина Люцканова ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Ива Баева 120 ОУ "Георги Сава Раковски", София
Ива Воденичарска 120 ОУ "Георги Сава Раковски", София
Ива Вълева 35 СОУ “Добри Войников”, София
Ива Райнова 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Ивайла Пачукова 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Ивайла Иванова 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Ивайло Благоев 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Ивайло Иванов 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Ивайло Симеонов 145 ОУ "Симеон Радев", София
Ивайло Николов 61 ОУ "Св.Св.Кирил и Mетоди", София
Ивайло Димитров ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Иван Исаков 108 СОУ "Никола Беловеждов", София
Иван Селенски 139 ОУ "Захарий Круша", София
Иван Греченлиев 51 СОУ "Елисавета Багряна", София
Иван Петрунов 74  СОУ "Гоце Делчев", София
Иван Желев 4 ОУ"Кирил Христов", Стара Загора
Иван Долапчиев НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Иван Цветанов НСОУ "София", София 
Иван Русев ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Иван Иванов СОУ "Свети Седмочисленици", Пловдив 
Ивана Калпакчиева 120 ОУ "Георги Сава Раковски", София
Ивана Георгиева 145 ОУ "Симеон Радев", София
Ивана Григорова 31 СУЧЕМ "Иван Вазов, София"
Иванжелина Трендафилова ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Ивелин Сербезов 11 ОУ "Николай Лилиев“, Стара Загора 
Ивелина Сандулова 108 СОУ "Никола Беловеждов", София
Ивет Мирославова 4 ОУ"Кирил Христов", Стара Загора
Ивет Момчева ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Ивон Кръстева 61 ОУ "Св.Св.Кирил и Mетоди", София
Ивон Григорова ОУ "Алеко Константинов“, Пловдив
Изабела Колева ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Изабела  E. Кoлева ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Илина Военкина 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Илина Лекина СОУ "Свети Седмочисленици", Пловдив 
Илия Трайков 35 СОУ “Добри Войников”, София
Илиян Ангелов СОУ "Димитър Матевски", Пловдив 
Илияна Паздерска 35 СОУ “Добри Войников”, София
Ина Стефанова 144 СОУ "Народни будители", София
Йоан Русков 23 СОУ "Фредерик Жолио-Кюри“, София  
Йоан Георгиев 56 СОУ "Проф. Константин Иречек", София
Йоана Нетезилова 108 СОУ "Никола Беловеждов", София
Йоана Балашева 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Йоана Маркова 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Йоана Евлогиева 144 СОУ "Народни будители", София
Йоана Недялкова 56 СОУ "Проф. Константин Иречек", София
Йоана Янева НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Йоана Йоргова ОУ "Отец Паисий", Русе
Йоана Костадинова СОУ "Гео Милев", Варна 
Йоанна Петринина 144 СОУ "Народни будители", София
Йордан Станков 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Йордан Комитов ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Ира Тодорова 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Ирен Флорова ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Ирена Агафонова НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Ирина Ганчева 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Ирина Антонова 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Искрен Стефанов СОУ "Васил Левски", Русе
Исмаил Джан СОУ "Гео Милев", Варна 
Калин Пачков 129 ОУ "Антим I”, София
Калин Георгиев 129 ОУ "Антим I”, София
Калина Петрова 14 СОУ "Проф. д-р Асен Златаров", София 
Калина Стоева 21 СОУ "Христо Ботев", София 
Калина Терзийска 23 СОУ "Фредерик Жолио-Кюри“, София  
Калина Сливенова 56 СОУ "Проф. Константин Иречек", София
Калина Нягулова 61 ОУ "Св.Св.Кирил и Mетоди", София
Калина Дойчева СОУ "Димитър Матевски", Пловдив 
Калина Първанова СОУ "Св.Св.Кирил и Методий", Бургас
Калина  Господинова 144 СОУ "Народни будители", София
Калоян Гюлеметов 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Калоян Николов 21 СОУ "Христо Ботев", София 
Калоян Аспарухов 35 СОУ “Добри Войников”, София
Калоян Панов 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Калоян Матеев ОУ "Виктория и Крикор Тютюнджян", Пловдив 
Калоян Стамболийски ОУ "Любен Каравелов", Русе
Калоян  Карабашев 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Калоян  Кукушев 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Калоян  Събев 144 СОУ "Народни будители", София
Камелия Дянкова 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Камелия Николова НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Камен Николов 145 ОУ "Симеон Радев", София
Камен Събев 145 ОУ "Симеон Радев", София
Камен Иванов 92 ОУ "Димитър Талев", София
Карина Давидова 120 ОУ "Георги Сава Раковски", София
Карина Златкова СОУ "Йоан  Екзарх", Шумен 
Каролина Чакърска 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Каролина Калоянова ОУ "Панайот Волов", Варна
Катерина Видева СОУ"Васил Левски", Стара Загора
Катрин Игнатова 145 ОУ "Симеон Радев", София
Катрина Желева НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Кая Котева 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Кирил Манолев 102 ОУ "Панайот Волов”, София
Кирил Илиев 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Кирил Коцев 145 ОУ "Симеон Радев", София
Кирил Тепавичаров 54 СОУ "Свети Иван Рилски", София
Константин Софрониев 35 СОУ “Добри Войников”, София
Константин Костадинов НСОУ "София", София 
Константин Алексиев ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Константин Маджиров ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Константина Червенкова ОУ „Алеко Константинов“, Пловдив
Косара Хазърбасанова 14 СОУ "Проф. д-р Асен Златаров", София 
Косара Тодорова 11 ОУ "Св. Пимен Зографски", София
Красимир Вълев 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Красимира Чобанова НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Крисиана Желязкова ОУ "Васил Друмев", Варна 
Кристиан Зарев НСОУ "София", София 
Кристиан Ненов ОУ "Васил Априлов", Варна 
Кристиана Ангелова ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Кристиана Славова СОУ "Гео Милев", Варна 
Кристина Василева 129 ОУ "Антим I”, София
Кристина Марковска 56 СОУ "Проф. Константин Иречек", София
Кристина Минчева ОУ "Петър Берон", Шумен 
Кристина Топалска СОУ "Свети Седмочисленици", Пловдив 
Кристине Захариева 21 СОУ "Христо Ботев", София 
Кристиян Христов 4 ОУ"Кирил Христов", Стара Загора
Кристиян Хараламбиев ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Кристиян Колев СОУ “Свети Константин – Кирил Философ”, Пловдив
Кристиян Коев ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Кристиян  Миланов 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Кристиян  Николов 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Кристиян  Чупетловски 140 СОУ "Иван Богоров“, София
Кристиян  Гюров 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Кристиян  Алексиев СОУ "Гео Милев", Варна 
Крум Цветанов 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Крум Рълев НСОУ "София", София 
Лора Михайлова 144 СОУ "Народни будители", София
Лора Младенова ОУ "Васил Априлов", Варна 
Лъчезар Лулчев СОУ „Константин Величков“, Пловдив
Лъчезар Коев СОУ "Гео Милев", Варна 
Любомир Кацаров 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Людмила Йолова 45 ОУ "Константин Величков", София
Магдалена Шиварова 108 СОУ "Никола Беловеждов", София
Магдалена Костадинова 11 ОУ "Николай Лилиев“, Стара Загора 
Магдалена Абаджиева 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Магдалена Танева 35 СОУ “Добри Войников”, София
Магдалена Христова 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Магдалена Златева НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Магдалена Ангелова НСОУ "София", София 
Магдалена Христова ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Магдалена  Димитрова ОУ "Иван Вазов", Русе 
Мадина Сайфи НСОУ "София", София 
Мадлен Близнакова 92 ОУ "Димитър Талев", София
Максим Ботев 145 ОУ "Симеон Радев", София
Максим Симионов ОУ "Иван Вазов", Русе 
Малран Мохамед 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Маргарита Георгиева 108 СОУ "Никола Беловеждов", София
Маргарита Антонова 45 ОУ "Константин Величков", София
Маргарита Райнова 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Маргарита Станиславова НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Мариета Желязкова 108 СОУ "Никола Беловеждов", София
Марин Райчев ОУ "Райна Княгиня", Пловдив 
Марина Попова 145 ОУ "Симеон Радев", София
Маринела Димитрова ОУ "Васил Априлов", Варна 
Марио Фотев ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Мария Бояджиева 120 ОУ "Георги Сава Раковски", София
Мария Шопова 145 ОУ "Симеон Радев", София
Мария Каменова 145 ОУ "Симеон Радев", София
Мария Милова НСОУ "София", София 
Мария Мутафова ОУ "Иван Вазов", Русе 
Мария Тодорова ОУ "Любен Каравелов", Русе
Мария Дембицка ОУ "П.Р.Славейков", Бургас
Мария Илич ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Мария Бъчварова ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Мария Шопова ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Мария Белчинова СОУ "Св. Паисий Хилендарски", Пловдив
Мария Георгиева СОУ "Йоан  Екзарх", Шумен 
Мария-Магдалена Мандулова ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Марк Ковачев НМУ "Любомир Пипков", София
Марко Ангелов 11 ОУ "Душо Хаджидеков”, Пловдив 
Мартин Филипов 144 СОУ "Народни будители", София
Мартин Емилов 144 СОУ "Народни будители", София
Мартин Захариев 21 СОУ "Христо Ботев", София 
Мартин Попов 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Мартин Коцев 74  СОУ "Гоце Делчев", София
Мартин Лалински НУ "Илия Р. Блъсков", Шумен 
Мартин Кьосев ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Мартин Оведенски ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Мартин Бързашки СОУ "Васил Левски", Шумен 
Мартин Милков СОУ "Васил Левски", Шумен 
Мартин Красимиров СОУ "Гео Милев", Варна 
Мартин Йорданов НУ “Христо Ботев“, Пловдив 
Мартин  Димов 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Мартин  Виронов 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Мартин  Лалов 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Мартин  Минчев 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Мартин  Стоянов 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Мартина Димова 56 СОУ "Проф. Константин Иречек", София
Мартина Атанасова 5 ОУ "Митьо Станев", Стара Загора
Мартина Бишева СОУ "Свети Седмочисленици", Пловдив 
Матей Яков СОУ "Христо Ботев", Русе 
Мая Евтимова СОУ „Патриарх Евтимий“, Пловдив 
Мая Дъникян СОУ „Патриарх Евтимий“, Пловдив 
Мейлин Маринова НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Мелвин Алгрен 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Миа Колева НМУ "Любомир Пипков", София
Мила Радева ОУ "Васил Друмев", Варна 
Мила Тонева СОУ „Патриарх Евтимий“, Пловдив 
Мила Венелинова СОУ „Патриарх Евтимий“, Пловдив 
Милан Иванов СОУ „Патриарх Евтимий“, Пловдив 
Милен Станоев НМУ "Любомир Пипков", София
Милен Шуманов 145 ОУ "Симеон Радев", София
Милен Кънев ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Мина  Бейкова 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Минчо Минев 129 ОУ "Антим I”, София
Мирела Лефтерова СОУ "Гео Милев", Варна 
Мирослав Йоргов 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Мирослав Тодоров ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Митко Христов 35 СОУ “Добри Войников”, София
Михаел  Узунов 4 ОУ"Кирил Христов", Стара Загора
Михаела Муладжикова 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Михаела Константинова 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Михаела Николова 144 СОУ "Народни будители", София
Михаела Михалева 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Михаела Петкова СОУ "Йоан  Екзарх", Шумен 
Михаела Димова СОУ "Св.Св.Кирил и Методий", Бургас
Михаил Николаев 121 СОУ "Георги Измирлиев“, София
Михаил Панталеев 35 СОУ “Добри Войников”, София
Михаил  Петров 143 ОУ  “Георги Бенковски”, София
Мия Ячкова 144 СОУ "Народни будители", София
Момчил Георгиев 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Момчил Петров ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Момчил Христов СОУ "Васил Левски", Русе
Моник Стефанова 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Моника Манасиева 21 СОУ "Христо Ботев", София 
Моника Кънева 23 СОУ "Фредерик Жолио-Кюри“, София  
Моника Методиева 61 ОУ "Св.Св.Кирил и Mетоди", София
Моника Джамбова ОУ "Виктория и Крикор Тютюнджян", Пловдив 
Моника  Николова 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Наталия Минева 144 СОУ "Народни будители", София
Наталия Радованова 35 СОУ “Добри Войников”, София
Наталия Рангелова ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Нели Благоева 74  СОУ "Гоце Делчев", София
Никол Виделова 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Никол Георгиева ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Никол Чиликова ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Никол Цонева СОУ "Васил Левски", Русе
Никол Коцева ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Никола Илиев 11 ОУ "Николай Лилиев“, Стара Загора 
Никола Костадинов 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Никола Комитов 129 ОУ "Антим I”, София
Никола Тодоров 143 ОУ  “Георги Бенковски”, София
Никола Господинов 145 ОУ "Симеон Радев", София
Никола Николов 145 ОУ "Симеон Радев", София
Никола Ангелов 35 СОУ “Добри Войников”, София
Никола Пенчев 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Никола  Кунчев 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Николай Донузов 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Николай Димитров 4 ОУ"Кирил Христов", Стара Загора
Николай Деспотов ОУ "Васил Априлов", Бургас
Николай Николов ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Николай Радев СОУ "Св.Св.Кирил и Методий", Бургас
Николай Панделиев ОУ "Райна Княгиня", Пловдив 
Николай  Йорданов 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Николай  Гълъбинов 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Николай  Владимиров  4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Николета Иванова ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Николета Апостолова СОУ “Свети Константин – Кирил Философ”, Пловдив
Николина Арабаджиева СОУ „Патриарх Евтимий“, Пловдив 
Огнян Маринов 14 СОУ "Проф. д-р Асен Златаров", София 
Огнян Димитров 145 ОУ "Симеон Радев", София
Огняна Савова 109 ОУ "Христо Смирненски", София
Павел Сопотски 144 СОУ "Народни будители", София
Павел Калчев 23 СОУ "Фредерик Жолио-Кюри“, София  
Павел Петров СОУ "Васил Левски", Шумен 
Павлин Борисов 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Петина Христова СОУ "Йоан  Екзарх", Шумен 
Петко Иванов 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Петра Бакалова 129 ОУ "Антим I”, София
Петра Барова 35 СОУ “Добри Войников”, София
Петър Тончев 35 СОУ “Добри Войников”, София
Петър Стоев  4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Петър Петров 56 СОУ "Проф. Константин Иречек", София
Петър Георгиев НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Петър Иванов ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Петър Желязков СОУ "Св.Св.Кирил и Методий", Бургас
Петър Петров ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Петя Василева 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Пресиян  Обретенов СОУ "Васил Левски", Русе
Пресияна Димитрова 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Преслава Трендафилова СОУ "Св. Паисий Хилендарски", Пловдив
Рада Христова 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Рада Хаджитодорова 23 СОУ "Фредерик Жолио-Кюри“, София  
Радимир Кумчев ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Радина Миладинова 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Радина Василева 129 ОУ "Антим I”, София
Радислав Алексиев 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Радослав Божилов 129 ОУ "Антим I”, София
Радослав Марков НУ “Христо Ботев“, Пловдив 
Радослав  Марков 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Радослава Митева ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Радост Костова НУ "Димитър Благоев", Стара Загора
Ралица Илиева 45 ОУ "Константин Величков", София
Ралица Станева 4 ОУ"Кирил Христов", Стара Загора
Ралица Ефтимова ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Рая Русева 120 ОУ "Георги Сава Раковски", София
Рая Динева 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Рая Колева 140 СОУ "Иван Богоров“, София
Рая Русева 4 ОУ"Кирил Христов", Стара Загора
Рая Петкова НСОУ "София", София 
Рая Пенева НУ "Илия Р. Блъсков", Шумен 
Рая Димова ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Рая  Трендафилова 143 ОУ  “Георги Бенковски”, София
Ренета Петрова СОУ "Йордан Йовков", Русе
Роман Славов ОУ "Васил Априлов", Варна 
Росен  Найденов 35 СОУ “Добри Войников”, София
Росена Андреева 23 СОУ "Фредерик Жолио-Кюри“, София  
Ростислав Иванов 139 ОУ "Захарий Круша", София
Румяна Лазарова СОУ "Гео Милев", Варна 
Румяна Начева СОУ "Свети Седмочисленици", Пловдив 
Сара У Гиоргис 16 ОУ "Райко Жинзифов", София
Светлин Сандев 4 ОУ"Кирил Христов", Стара Загора
Светозар Марков 144 СОУ "Народни будители", София
Свилена Петрова ОУ "Васил Априлов", Варна 
Силвия Харизанова ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Симеон Трендафилов 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Симеон Ивайлов 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Симеон Баев НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Симеон Спасов ОУ "Черноризец Храбър", Варна 
Симеон Иванов СОУ "Гео Милев", Варна 
Симеон Бонев СОУ "Гео Милев", Варна 
Симеон Семерджиев СОУ "Йоан  Екзарх", Шумен 
Симеон Митев СОУ "Христо Ботев", Русе 
Симона Найденова 144 СОУ "Народни будители", София
Симона Костадинова 61 ОУ "Св.Св.Кирил и Mетоди", София
Симона Кирова СОУ „Патриарх Евтимий“, Пловдив 
Симона  Йончева ОУ "Васил Априлов", Варна 
Симона-Мари Табакова 35 СОУ “Добри Войников”, София
Сияна Стоянова 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Сияна Тодорова ОУ "Климент Охридски", Пловдив 
Слав Димитров 45 ОУ "Константин Величков", София
Слава Харизанова НСОУ "София", София 
Соня Еманоилова ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Соня Латинова СОУ "Св. Паисий Хилендарски", Пловдив
София Шопка НУ “Христо Ботев“, Пловдив 
София Съкъджиян ОУ "Виктория и Крикор Тютюнджян", Пловдив 
София  Ангелова 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Спас Котев 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Станимир Станев 108 СОУ "Никола Беловеждов", София
Станимир Тодоров СОУ"Васил Левски", Стара Загора
Станимира Пенева НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Станислав Бусерски 108 СОУ "Никола Беловеждов", София
Станислав Ботев ОУ "Иван Вазов", Русе 
Станислава Иванова 21 СОУ "Христо Ботев", София 
Стела Маринова ОУ "Иван Вазов", Русе 
Стела Лозева ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Стелиан Петков ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Стелия Миленкова 139 ОУ "Захарий Круша", София
Стефан Дигалиев 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Стефан Рангелов 144 СОУ "Народни будители", София
Стефан Михайлов 35 СОУ “Добри Войников”, София
Стефан  Божков ОУ "Васил Друмев", Варна 
Стефани Гатева 144 СОУ "Народни будители", София
Стефани Пенчева 11 ОУ "Св. Пимен Зографски", София
Стефани Благоева СОУ "Гео Милев", Варна 
Стефани Костова ОУ "Княз Александър I“, Пловдив 
Стефания Николова 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Стефания Стефанова СОУ „Патриарх Евтимий“, Пловдив 
Стиван Борисов 143 ОУ  “Георги Бенковски”, София
Стийвън Пенчев ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Стилиян Стойменов 7 СОУ "Найден Геров", Варна 
Стоян Дрянов 4 ОУ"Кирил Христов", Стара Загора
Стоян Петров ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Тео  Енев 129 ОУ "Антим I”, София
Теодор Каранегиев 143 ОУ  “Георги Бенковски”, София
Теодор Кьосев 21 СОУ "Христо Ботев", София 
Теодор Мутафов ОУ "Васил Априлов", Варна 
Теодора Първанова 108 СОУ "Никола Беловеждов", София
Теодора Дечева 35 СОУ “Добри Войников”, София
Теодора Иванова 92 ОУ "Димитър Талев", София
Теодора Великова ОУ "Отец Паисий", Русе
Тодор Манев 145 ОУ "Симеон Радев", София
Тодор Петров НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Тодор Тодоров НСОУ "София", София 
Тодор Чалъков 11 ОУ "Душо Хаджидеков”, Пловдив 
Тонимир Петрушков ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Филип  Ангелов 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Хасан Мурад ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Христа Христова 139 ОУ "Захарий Круша", София
Христиан Цветков 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Христина Радева 108 СОУ "Никола Беловеждов", София
Християн Масларов 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Християна Скачкова НУ “Христо Ботев“, Пловдив 
Христо Димитров 108 СОУ "Никола Беловеждов", София
Христо Барбалов 120 ОУ "Георги Сава Раковски", София
Христо Стоянов 122 ОУ “Николай Лилиев”, София
Христо Георгиев 140 СОУ "Иван Богоров“, София
Христо Бохотски 145 ОУ "Симеон Радев", София
Христо Чучков НМУ "Любомир Пипков", София
Христо Йовчев СОУ "Христо Г. Данов", Пловдив 
Христо Радулски СОУ "Христо Г. Данов", Пловдив 
Цветан Кацаров 139 ОУ "Захарий Круша", София
Цветелин Бановски 14 СОУ "Проф. д-р Асен Златаров", София 
Цветелин Александров 144 СОУ "Народни будители", София
Цветелина Орфеева 68 СОУ "Акад. Никола Обрешков", София
Цветелина Гигьова 79 СОУ "Индира Ганди", София
Цветелина Балболова ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Цвети Велинова НСОУ "София", София 
Цветомир Асенов 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Юлиан  Евтимов 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Юлиана Тотева 61 ОУ "Св.Св.Кирил и Mетоди", София
Юлия  Пейчева 4 ОУ  "Проф. Джон Атанасов", София
Юлиян Йорданов ОУ "Добри Чинтулов", Варна 
Юсмен Осман НБУ "Михаил Лъкатник", Бургас 
Явор Лазаров 121 СОУ "Георги Измирлиев“, София
Явор  Тонев 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Яна Тонева 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Яна Стоева 145 ОУ "Симеон Радев", София
Яна Ничева НСОУ "София", София 
Яница Михайлова 5 ОУ "Митьо Станев", Стара Загора
Янтра  Делибеева 121 СОУ "Георги Измирлиев“, София
Ясен Калайджиев 119 СОУ “Академик Михаил Арнаудов”, София
Ясен Илиев 45 ОУ "Константин Величков", София
Ясен Огнянов ОУ "Св. Княз Борис I", Бургас 
Ясмина Иванова 31 СУЧЕМ "Иван Вазов, София"

СРОКОВЕ ЗА ЗАПИСВАНЕ:

Учениците печелещи стипендия ще могат да се регистрират в удобен за тях клон на Фарос за пълен, осеммесечен курс по английски език за предстоящата 2016-2017 учебна година. Победителите ще трябва да заявят своето желание да се включат в курс и да направят своята регистрация до 13.05.2016 г.  Единствената финансова част, която трябва да бъде покрита, е стойността на комплекта учебници, необходим за обучението, който трябва да се заплати в деня на регистрацията.

Победителите печелещи комплект учебници ще трябва да заявят желанието си да се включат в курс и да направят своята регистрация до 17.06.2016 г. Финансовата част, която трябва да бъде покрита, е цената на курса, като първата вноска се заплаща в деня на регистрацията. Учебниците ще бъдат предоставени на курсиста при стартиране на обучението през м. септември.

Всички останали участници получават 10% отстъпка ако се запишат за осеммесечен курс по англйски език за предстоящата 2016-2017 учебна година. Участниците ще трябва да заявят желанието си да се включат в курс и да направят своята регистрация до 30.06.2016 г. Финансовата част, която трябва да бъде покрита, е цената на курса, като първата вноска се заплаща в деня на регистрацията. Учебните материали могат да се заплатят в началото на учебната година.

курсове по английски, успешни професии
03 Февр.
Хората започват да учат английски език по лични или икономически причини, като винаги в...
Английски за възрастни
18 Апр.
Стартиращите ни курсовете за възрастни по общ английски език ще са с продължителност два...
Фарос обучение
23 Май
Уважаеми, клиенти, На 25 май 2018г. влизат в сила новите регулации за съхранението и...

Доведи приятел - програма за лоялни клиенти!

Как бихте могли да се възползвате от "Доведи приятел"?

Лесно е – като ни предоставите името на препоръчан от Вас ученик, с готовност да се запише в курсовете на Фарос и да оцени предимствата на нашето обучение. Предлагаме също отстъпка и на Вашите приятели, като ги възнаградим за доверието им във Вас и нашата система. За да се информирате за начина, по който може да се възползвате от нашите ваучери ''Доведи приятел", може да се обърнете към директора на Вашия клон на Фарос.